Ekonomi

Burger King’in DOGE mesajının varlık üzerinde bir etkisi olacak mı?

Meme coin’in geliştirici topluluğu, Dogecoin’e daha fazla fayda sağlamak için yeni girişimlerde bulunmaya çalışıyor. Geliştiriciler projede bir fark yaratmak istiyor. Son gelişme DOGE ağda optimizasyon olarak ön plana çıkmıştır. Geliştiriciler tarafından başlatılan “lib-dogecoin 0.1.2” yükseltmesi bekleniyor.

Yükseltme, Dogecoin’i daha birlikte çalışabilir ve kullanıcı dostu hale getirmeyi amaçlıyor. DOGE ayrıca, geliştiriciler QR kodlarını, diğer dilleri, bildirim imzalamayı ve Windows yapılarını desteklemek için bir dizi ek yükseltme duyurduktan sonra büyüme potansiyeline sahip olabilir.

Öte yandan DOGE’nin ödeme sistemlerine dahil edilmesi, topluluğun en dikkat çekici gelişmelerinden biridir. dogecoinmeraklıları, Burger King UK’nin bir tweet’te potansiyel olarak kripto para birimini benimsemesiyle DOGE topluluğunu beklentiye soktu.

DOGE haberi gerçeği yansıtacak mı?

Burger King’in tweet’i camiayı heyecanlandırdı. Ancak bazı yorumcular bu tweet’in gerçeği yansıtmayacağını düşünüyor. Fast food zincirinin dalga geçmek için tweet attığı fikri çok fazla.

Yine de tweet yayınlanır yayınlanmaz, DOGE’nin fiyatı %2,72 artarak 0,77 $’a ulaştı ve savunucularına kripto para biriminin sonunda 0,08 $ kırılmasını geçebileceğine dair bir umut ışığı verdi.

Fast-food devi, DOGE benimseme planlarını ayrıntılı olarak açıklamadı, ancak aylardır hevesle bir atılım anı bekleyen Dogecoin destekçileri arasında bir yükseliş hissi uyandırmak için yalnızca bir teklif aldı.

CoinMarketCap’teki günlük grafikte DOGE’nin fiyatı kritik direnç seviyesi olan 0,07890$’a yaklaşıyor. Rastgele büyük bir fiyat hareketi iddia etmek için şimdi çok erken olabilir. Kripto para 0,078 doların üzerine çıkabilirse, 0,08 dolar seviyesine gerçek bir potansiyel artış için yeterli momentumu yaratabilir.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

aralikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu