Teknoloji

Lara Croft, Call of Duty’e Geliyor

yeni dönemde Lara Croft Görev Çağrısı Geliyor . Şimdilik çok fazla detay verilmemiş olsa da orta vadeli güncelleme ile ünlü define avcısı ve tomb raider’ı haritada görebileceğiz.

Bildiğiniz gibi Call of Duty: Contemporary Warfare 2 ve Warzone 2.0 için açıklanan beşinci dönem prestijiyle 2 Ağustos 2023 Çarşamba günü başlayacak. Her iki oyun için de yeni çok oyunculu haritalar, yeni modlar, DMZ modu dahil yeni oynanış özellikleri, yeni silahlar ve yeni operatörler dönem boyunca oyunculara sunulacak. Bunlardan bazıları ilk gün için, bazıları ise ara dönem güncellemesi için planlanmıştır.

Bahsi geçen operatörlerden üçünün Nicki Minaj, 21 Savage ve Snoop Dog olacağı açıklandı. Bu operatörleri Snoop Dogg’u daha önce görmüştük. Ancak Nicki Minaj, kendi adını taşıyan ilk operatör olarak tarihe geçecek. 21 Savage ara dönem güncellemesi ile oyuna dahil olacak.

Lara Croft da Call of Duty’e konuk olacak

Beşinci dönemin bir diğer büyük sürprizi ise hem oyun dünyasına hem de hayatımıza ilk kez 1996 yılında giren ünlü hazine avcısı ve mezar yağmacısı Lara Croft olacak. ünlü karakter orta dönem güncellemesi ile yeni operatör paketi kapsamında oyuncularla buluşacak.

Bu pakete nelerin dahil olacağı şimdilik söylenmiyor. Özellikle son üçlemeyi temel alan bir içerik olacağına şüphe yok. Örneğin silah süsü olarak buz kıracağını görebiliriz. Ayrıca özel silah görünümleri ve bazı çıkartmalar veya daha fazlası içerikte yer alabilir. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

haberakpinar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu