Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre Sakarya-Pamukova yolu 24-25. Sakarya istikametinde demiryolu kavşağı imalat çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

Ankara-Çankırı yolunun 15-17. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak yapılmaktadır.

Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 27-41. Kilometrelerinin muhtelif yerlerinde yapılan üretim, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli bir şekilde devam ediyor.

Adapazarı-Karasu yolunun 40-42. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım Karasu istikametinden çift yönlü olarak devam ediyor.

Kütahya-İnönü yolunun 42’nci kilometresindeki üst geçit onarım çalışmaları nedeniyle yolun ulaşıma ayrılan bölümünden çift yönlü izin veriliyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 54-57. kilometre (Taşucu-Boğsak lokasyonları) imalat çalışmaları nedeniyle denetimli olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Karabük-Eskipazar yolunun 0-1. kilometrelik (Kardemir Kavşağı) kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle, ulaşım çift taraflı bölünmüş yolun bir kısmından yapılıyor.

Alaca-Zile yolunun 5-12. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle ulaşım iki taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Korkuteli-Elmalı yolunun 26-49. kilometre üretim, Dereli-Şebinkarahisar-Sivas yolu 43-45. Kilometrelerce üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu